חיילים | מכינות | בתי ספר | מורים | מחנה קיץ ת’מוזה 

להיות מדריכה בנשימה:

עמותת נשימה פועלת בקרב בני נוער על מנת ליצור אצלם חיבור אל הזהות שלהם דרך תחומי אומנות מגוונים כגון: מוסיקה, תיאטרון, צילום, מחול, אומנות פלסטית ואחרים. תפקיד בת השרות בעמותה, כמו גם האומנים שלנו, הוא להיות דמות חינוכית המתווכת בין הנער/ה לבין הזהות היהודית ישראלית שלו דרך האומנויות והחוויה.

כל בת הינה מומחית מתחום אומנות כלשהו (בוגרת מגמה/ חוג מקצועי). במהלך השבוע הבנות נכנסות לכיתות קבועות בבתי הספר השונים בירושלים (כיתות ד’-ט’) ומעבירות שיעורים בנושאים הקשורים לתחום היהודי- ישראלי, כל אחת דרך האומנות בה היא מומחית.

בכל שבוע לוקחות הבנות חלק בפרוייקט נוער בו הן מעבירות סדנאות מתחום האומנות שלהן בזמן מועדון הנוער של המתבגרים ויוצרות אצלם חוויה של כיף מתוך שיח ודיון מעניינים, וגם כמובן- יוצרות קשרים אישיים משמעותיים.

במהלך השנה עובדות הבנות על פרוייקטים מיוחדים עם התלמידים וכקבוצה עבור התלמידים בהתאם לתחומי האומנות השונים (מופע תיאטראלי, ערב שירים, מופע מחול וכו’).

בת שמגיעה אלינו מקבלת יחס חם ואישי על ידי רכזת הפדגוגיה והאומנות ועל ידי שאר הצוות בעמותה המשפחתית שלנו. יחד אנחנו בונות, לומדות, גדלות ומגדלות את הדור הבא.

אנחנו כאן כדי ליצור חוויה חדשה לגבי היהדות בקרב בני הנוער!

פרטים נוספים: 

נשימה הינה עמותה הלוקחת חלק מאיגוד המרכזים “זהות” ועל כן בנות השירות שלנו לוקחות חלק בימי עיון, בתי מדרש וימי כיף מהאיגוד.

בנות השירות הינן תחת עמותת האגודה להתנדבות והרכזת שלהן בירושלים היא נורית שמספרה: 0506546943

רכזת מטעם נשימה: מיטל פרץ 052-597-7191    [email protected]

להרשמה ליום מיונים לחצי כאן