צוות העמותה | האמנים | דריקטוריון | תומכים | שותפים 

גיא טירם

גיא טירם הוא מוסיקאי, יוצר ומלחין.
התמחותו היא על כלי מיתר ובמיוחד בנגינה על העוד, מלך הכלים המזרחיים, בו התמקצע במחלקה למוזיקה
גיא מופיע על במות מכובדות בארץ ובעולם כנגן וכיוצר-שותף בפרוייקטים: דקלון וסגיב כהן, מיתרי דוד,
לגיא נסיון עשיר בפיתוח סדנאות ופעילויות לכל הגילאים, בהקמה וניהול הרכבים מוסיקליים ובליווי עומק
בשנים האחרונות הפיק תכנים לגני ילדים, לבי״ס יסודי, לחטיבת ביניים-תיכון, לחיילים ולמבוגרים בעבודתו
כמורה למוסיקה וכמנחה  בקונסרבטוריון גבעתיים, ״מסע ישראלי״, ״רוח יהודית״, ״קרן קרב״ קלאסית מזרחית באקדמיה למוסיקה בגבעת רם, ירושלים, רביעיית זאמאן ועוד. באחרונה יצא במופע סולו בו הוא מנגן ושר משיריו.


שירה גולן

זמרת יוצרת ושחקנית. החלה את דרכה המקצועית בשלבים מוקדמים של חייה ועוד כילדה שרה, רקדה ושיחקה. במהלך שנותיה התמסרה לאהבתה הגדולה – המוסיקה והשירה ופיתחה את קולה וכישרונה המוסיקלי דרך השתלמויות ומורים פרטיים ולקחה חלק במופעים מוסיקליים בארץ ובעולם. ללימודי המשחק הגיעה בשלב מאוחר יותר לאחר והרגישה כי המשחק הינו חלק בלתי ניפרד מחיי הבמה והשירה, לאחר שלוש שנות לימודי משחק, התברגה בתעשייה וטעמה הן מתאטרון והן מקולנוע וטלויזיה.
לכתבים המקודשים הגיעה שירה בהריונה הראשון, החיבור לעצמה גרם לה להתחבר לשורשיה היהודיים והיא החלה להלחין מזמורי תהילים וכתבים מקודשים ״המפגש שלי עם הכתבים המקודשים חיבר אותי למשמעות האמיתית של קולי. השילוב של מזמורי תהילים עם תדר השירה והמוסיקה חודר לנפש האדם ונוגע בשורשים העמוקים שלה״ כיום מופיעה שירה עם חומריה המקוריים והמקודשים שהתרחבו לשירי נשמה ושירי אהבה לאדם ולבריאה כולה והוקלטו לאלבום ראשון.


שלומי מור

זמר  ישראלי בן 37 מגבעת עדה. מופיע ברחבי הארץ ובעולם עם ההרכב הישראלי הבינלאומי – “סומסום”, במופע הסולו  “רגל על רגל” יחד עם “הרכב הצבעים”, בקבלות שבת ומופעי פיוטים עם “מעגל התפילה” ובקבלות פנים וטברנות עם ההרכב היווני DA TIN TAS.
לשלומי ניסיון עשיר של מופעים הפעלות וסדנאות עם בני נוער, חיילים וקהילות מגוונות בכל גיל במסגרות רבות ומגוונות, ביניהן “מסע ישראלי”, צוק מנרה, מלונות ישרוטל אילת, “סל תרבות” ועוד.
בינואר 2015 יצא אלבום הסולו הראשון שלו – “רגל על רגל”


נירית נוימן

שחקנית, יוצרת, בובנאית, במאית תיאטרון.
לנירית תואר ראשון בחינוך וחינוך מיוחד ותעודת הוראה ממכללת “דוד ילין” ירושלים . הלימודים האמנותיים שלה רבים ומגוונים וכוללים, בין היתר, את: בית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים, לימודי בוגרת קורסים חינוכיים כמו: קורס “ניצנים” למחנכים בחינוך יהודי לא פורמלי במחלקה לחינוך בסוכנות התמחות במשחק בבית הספר לתיאטרון הגוף על פי שיטת לקוק ועוד.
הסדנאות שמעבירה נירית מותאמים לטווח גילאים רחב ועוסק בדרמה, הומור ובובנאות.


אתי פוגרבינסקי

אמנית ירושלמית צעירה, בוגרת בצלאל ומכון כרם. בעלת ניסיון רב שנים בעבודה עם ילדים ונוער בתחומי האמנות הפלסטית, תאטרון ואנימציה. יוצרת ומלמדת בעיקר בסטודיו שלה בשכונת בית-הכרם.
אתי נולדה במוסקבה במשפחה של מורי עברית  מחתרתיים . עלתה עם המשפחה לארץ בגיל 9, ומאז חיה בירושלים. כחלק מקהילת אנשי אמנות ורוח אתי גדלה באווירה של בתי-מדרש יצירתיים, סדנאות, ועשיה אמנותית חברתית מתמדת. כבר בסוף התיכון הקימה יחד עם חבריה את קבוצת “בהקיץ” שעסקה במהלך לימודים בבצלאל, החלה לעבוד עם ילדים ונוער בתחומי אמנות ותאטרון, ומאז רואה בעבודה חינוכית חלקי בלתי נפרד מהעשיה האמנותית שלה.
לאחר סיום התואר, עשתה תעודת הוראה במכון מעבירה סדנאות (בעיקר תהליכיות) באמנות פלסטית, דרמה ואנימציה, מסביב לתכנים מהמסורת היהודית, כגון ערבות הדדית, שבת, וחגים, ועוד.


אוריאל בן יצחק

מוכר היטב בנוף המוזיקלי הירושלמי. שנים שהוא והגיטרה שאיתו מלווים רגעים של אושר, נפש ואדם.
אוריאל בן יצחק מכניס רגעים לצלילים: מרקיד בשמחות, מרגש בערבי שירה ומפגשים וסוחף אל תוך הלילה , לאור מדורות וקומזיצים  עם מוסיקה ישראלית יהודית, אותנטית, נוגעת ומרגשת.
את הרקע המוזיקלי שלו רכש על-ידי מורים פרטיים, מהטובים בתחום. בניהם;..ראש המחלקה הוואקאלית באקדמיה למוזיקה בירושלים.


רחל יעקב

בת 25 זמרת יוצרת ונגנית קונטרבס
החלה את דרכה על הפסנתר ומאז ומתמיד יצרה מוסיקה באופן טבעי.
כיום דרך זו מתפתחת באופן מקצועי דרך לימודי מוסיקה באקדמיה בתור נגנית קונטרבס ביחד עם הכשרתה כמורה למוסיקה.
המפגש שלי עם המוסיקה התחיל בשלבים מוקדמים של ילדותי והתפתח לאהבה גדולה. בהמשך התחלתי ללמוד נגינה בקונטרבס ומאז אני חוקרת ולומדת את המוסיקה דרך הקונטרבס והאינסופיות שלו ככלי,הן מבחינת הפקת הצליל והן מבחינת התפקיד שלו ביצירה. המוסיקה בשבילי היא מסע שאין לו סוף שנוגע מידי פעם ברגעים מופלאים של קסם.
בימים אלו יוצרת רחל מופע עם חומרים מקוריים שלה בהשראת מוסיקת ג’אז,אתנית, שירי שבת וניגונים- אל תוך שילוב ייחודי שלה יחד עם הקונטרבס.


רוזי ריצ’מן

שחקנית תיאטרון ויוצרת. בוגרת ניסן נתיב.


יהודה כץ

יהודה כ”ץ הנו יוצר זמר ואיש חינוך. מר כץ עומד מאחרוי המון פרויקטיםחינוכיים המשלבים אמנות ויהדות. מר כ”ץ הקים את ארגון א.מ.ל.א.י. נשימה וכיום מעביר סדנאות בארגון תכנית שנוצרה ומופעלת על ידי הארגון החינוכי אמנים ומוזיקאים למען ישראל (Artists and Musicians for Israel -A.M.I.).
נשימה שמה לעצמה למטרה לגעת במשבר הזהות הקיים בעולם הפוסט-מודרני, הכולל בתוכו משבר זהות ערכי, עצמי, יהודי ,ישראלי.
מר כ”ץ מעביר סדנאות רבות ברחבי הארץ לבני נוער בנושאים שונים וכולן בעלות אופי אמנותי – מוזיקלי אשר נותנות כלים, מעצימות ומחדשות את המודעות לנפש האומנותית החבויה בנו, תוך כדי התמודדות עם סוגיות ערכיות בוערות.
בסדנאות של מר כ”ץ יש אווירה מאפשרת כנות ופתיחות, הגישה הינה פלורליסטית ומאפשרת מקום לכל מגוון הדעות. אין ביקורת או שיפוט ועל כן, התלמידים אינם מפחדים להביע את עצמם ואינם מפחדים מכישלון או מביקורת, כיוון שכל יצירה הינה יצירה טובה


גולן אזולאי

שחקן קולנוע, טלוויזיה ותיאטרון וזמר ישראלי.
בין השנים 1998–2001 גילם את סמל פרקש בסדרת הטלוויזיה שיצרו אורי ובני ברבש “טירונות”. ב-2000 גילם את שוקי בסדרת הטלוויזיה של אורי ענבר ושמי זרחין “האישה האחרת” לצד גילה אלמגור ויונה אליאן. ב-2002 גילם את אלי מנשה, עו”ד ממוצא מזרחי המגיע למושב אשכנזי, בסדרת הטלוויזיה “בנות בראון”; והשתתף בסדרת הטלוויזיה שיצרו אורי ובני ברבש “מיי פירסט סוני”. ב-2004 גילם את אזולאי בסרט הקולנוע שביים דן תורג’מן “משהו מתוק” לצד איילת זורר וריימונד אבקסיס, וגילם את תומאס דה טורקמדה בסרטו של אסי דיין “הבשורה על פי אלוהים”. ב-2005 גילם את נפתלי אטיאס בסדרת הטלוויזיה “השיר שלנו”. ב-2006 גילם את מולי נועם בעונה השנייה של “השמיניה”. ב-2008 גילם את שגיא בסדרת הטלוויזיה שביימה עירית לינור “משמורת”. ב-2009 גילם את יהודה פרץ בסדרת הטלוויזיה שנוצרה על ידי לימור נחמיאס “גירושים נפלאים”. ב-2010 התארח בסדרת הטלוויזיה “הפיג’מות”, שם גילם את מנהל “עולם חכם”; גילם את רובי דנון בעונה השנייה של “דאוס” המשודרת בyes; וגילם את גבי בסדרה “15 דקות”. ב-2011 גילם את עזרא אלחנני בסדרת האקשן של ערוץ 10 “אחת אפס אפס” לצד אפרת דור ועמוס תמם. ב-2012 גילם את שמעון טוויטו בסדרת הפשע של YES “נויורק”, וגילם את אביהם של גיא ודנה בתוכנית הילדים “מבצע קיפוד”.בשנת 2016 משחק בסדרה כוכב הצפון את תפקיד ראש המועצה
ב-2009 הוציא אלבום ראשון, “בדרך אל הלב”. בהקלטת האלבום השתתף דודו טסה. ב-2010 הגיש בהגשת תוכנית יומית אישית ברדיו גלי ישראל בשם “העם עם גולן”. ב-2016 יצא אלבומו השני, “ילדות מאושרת”. אזולאי מופיע ברחבי הארץ ובמופע הוא מספר בהומור על מסע ההתחברות לשורשיו הספרדיים והיהודיים. את המופע כתב לצד גלעד פרלמן, שגם ביים את המופע.


ליאת יצחקי

ליאת יצחקי

זמרת יוצרת ופייטנית. מנחה ומגישה בטלויזיה וברדיו.
שרה בשפות: עברית, ערבית ולאדינו.
בגיל 6 החלה בלימודי פסנתר קלאסי. בהמשך למדה לנגן בגיטרה, חלילים, מפוחית, ומנדולינה.
בילדותה ובנערותה גרה ליאת עם סבתה דרכה למדה את השפה הערבית והתוודעה למוסיקה נשית-יהודית מסורתית.

 במהלך הקריירה הופיעה ליאת במגוון מופעים ופסטיבלים בארץ ובעולם עם שיריה המקוריים, פיוטים וקלאסיקות בעיבודים חדשים.

ליאת שותפה למגוון מופעים והפקות ושיתפה פעולה עם אמנים רבים ביניהם: מירה עוואד, דודו טסה, שלמה בר, לאה שבת, ג’קי לוי, רוחמה רז, המשורר ארז ביטון ועוד רבים
ליאת היתה מחלוצת הפייטניות בארץ כשהצטרפה כסולנית לקונצרטים של התזמורת האנדלוסית הישראלית, בהמשך הופיעה עם תזמורות נוספות: התזמורת הסימפונית ראשל”צ, התזמורת הקאמרית-הקיבוצית, אנסמבל מטרוז’ ועוד
ליאת זכתה בפרסים רבים, בניהם: פרס ‘מחול ישראלי’, פרס אקו”ם על יצירתה, שיריה ולחניה
ופרס “משיב הרוח” על הביצוע והלחן שכתבה לשיר “רגע עירוני” מאת המשוררת קרן טל.
 

 20160314_155744

ראובי קומר

 תושב תקוע, נשוי +3, בוגר בית ספר לקולנוע ‘מעלה’, מורה במגמת תקשורת מעשי בישיבת לפיד מודיעין, השתתף בסדנת ‘מזמור’ של משיב הרוח ופרסם משיריו בגיליונות מט ונב, מעביר סדנאות יצירה, כתיבה ודמיון ובמאי סרטים עצמאי

 


שירה נתן

שירה נתן

שחקנית בוגרת הסטודיו למשחק “ניסן נתיב” .

בוגרת תיאטרון צה”ל.

זוכת מלגת “קרן שרת” למשחק לשנת 2003.

שחקנית במונודרמה “שני קווים” שהועלתה במסגרת פסטיבל “תיאטרונטו” 2016 ומציגה בתיאטרון “צוותא” ת”א ובתיאטרון ירושלים.

שחקנית באנסמבל playgo- תיאטרון פלייבק ואימפרוביזציה, ת”א.

שיחקה בתיאטרון “פסיק”, ירושלים.

בהצגה “לשם יחוד” של אנסמבל “כהרף עין”.

בתיאטרון “גושן” לילדים, הרצליה ובתיאטרון רחוב “על הדרך”

מלמדת תיאטרון ומביימת במסגרות שונות ילדים, נוער ומבוגרים.